Arama yapmak istediğiniz metni giriniz

Hakkımızda

"Her Yerde , Her Zaman" sloganı ile yola çıkan Tarakçıoğulları 1935 yılında Orman ürünleri sektörüne adım atarak günümüze kadar aynı hassasiyette ve tempo ile faaliyetlerine devam ettirmektedir.

Kurucu ortakları İsmail TARAKÇI ve Abdurrahman TARAKÇI’dır. 80li ve 90lı yıllarda ithal kereste ve kontrplak girişi kısıtlı olduğundan bu dönemde Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden Meşe, Kestane, Kayın, Çam vs. kereste alım satımı, OSB, Lambri, kontrplak satışı yaparak sektörde kendine yer edindi. İnşaat sektörünün gelişmesi ile yeni ürünler olan özellikle kontrplak , Filmli Kontrplak (Plywood) ve inşaatlık Kereste, Tahta, Kalas daha sonraki yıllarda H-20 ithalatı ile inşaat sektöründe kendini geliştirmiştir.

Portföyümüzde bulunan ürünlerde İnşaatlık kereste ,Filmli kontrplak ( Plywood ) , Kontrplak , OSB, Mobilyalık ( Doğramalık) kereste üzerine uzmanlaşarak yeni bir yapılanmaya gittik.

Her geçen gün müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yeni yatırımlar yaparak büyümeyi hedefledik. Gelişen ve hızla büyüyen sektör ile yeni yatırımlar yaparak Paşaköy deki 5500 m2 yeni lojistik depomuzun inşaatına başladık. Hızla devam eden yeni lojistik merkezimizin tamamlanması ile sektöre vereceğimiz hizmet ve talepleri en kapsamlı şekilde karşılamayı hedefliyoruz..

İnşaat sektörünün en önemli girdilerinden olan ürünlerimizin stok ve sevkiyatı hususunda tecrübeli ve dinamik kadromuz ile 7/24 hizmet verebilmekteyiz. Ürünlerimizi 30 yıllık mesleki bilgiye sahip TARAKÇIOĞULLARI güvencesi ile müşterimize en kaliteli ürünü. En uygun fiyatla, en hızlı şekilde sevk etmekten onur duyarız.